RK73G1JTTD1650C
MFR.Part #
RK73G1JTTD1650C
JLCPCB Part #
C2585020
Description
-55℃~+155℃ 100mW 165Ω Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS