RN73H1ETTP1522B25
MFR.Part #
RN73H1ETTP1522B25
JLCPCB Part #
C2534780
Description
-55℃~+155℃ 15.2kΩ 62.5mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS