SG73S2E1RTTD1300D
MFR.Part #
SG73S2E1RTTD1300D
JLCPCB Part #
C6222222
Description
-55℃~+155℃ 130Ω 1W Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS