RK73G1JTTD1502D
MFR.Part #
RK73G1JTTD1502D
JLCPCB Part #
C830217
Description
-55℃~+155℃ 100mW 15kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS