RN732BTTD2800B50
MFR.Part #
RN732BTTD2800B50
JLCPCB Part #
C4115981
Description
-55℃~+155℃ 125mW 280Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS