ERJ-H3ED2401V
MFR.Part #
ERJ-H3ED2401V
JLCPCB Part #
C6845080
Description
-55℃~+175℃ 125mW 2.4kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS