RN732BTTD1600A10
MFR.Part #
RN732BTTD1600A10
JLCPCB Part #
C4052518
Description
-55℃~+155℃ 125mW 160Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS