RN73H2ETTD1232F25
MFR.Part #
RN73H2ETTD1232F25
JLCPCB Part #
C3917261
Description
-55℃~+155℃ 12.3kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS