RK73G1JTTD1331C
MFR.Part #
RK73G1JTTD1331C
JLCPCB Part #
C2580765
Description
-55℃~+155℃ 1.33kΩ 100mW Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS