RN73H2ETTD1302B25
MFR.Part #
RN73H2ETTD1302B25
JLCPCB Part #
C4326785
Description
-55℃~+155℃ 13kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS