RK73G1JTTD1330C
MFR.Part #
RK73G1JTTD1330C
JLCPCB Part #
C2584860
Description
-55℃~+155℃ 100mW 133Ω Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS