RK73B1JRTTD244G
MFR.Part #
RK73B1JRTTD244G
JLCPCB Part #
C2598360
Description
-55℃~+155℃ 100mW 240kΩ 75V Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS