SG73P1JTTD12R7F
MFR.Part #
SG73P1JTTD12R7F
JLCPCB Part #
C4166860
Description
-55℃~+155℃ 12.7Ω 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS