RN732BTTD5493F100
MFR.Part #
RN732BTTD5493F100
JLCPCB Part #
C4197792
Description
-55℃~+155℃ 125mW 549kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS