RN73H2ETTD6801D100
MFR.Part #
RN73H2ETTD6801D100
JLCPCB Part #
C4326162
Description
250mW 6.8kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS