RK73G1JRTTD6200D
MFR.Part #
RK73G1JRTTD6200D
JLCPCB Part #
C7339936
Description
-55℃~+155℃ 100mW 620Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS