RN732BTTD1540F100
MFR.Part #
RN732BTTD1540F100
JLCPCB Part #
C4211535
Description
-55℃~+155℃ 125mW 154Ω Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS