RK73G1JRTTD6192C
MFR.Part #
RK73G1JRTTD6192C
JLCPCB Part #
C6647751
Description
-55℃~+155℃ 100mW 61.9kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS