RK73G1JRTTD6193C
MFR.Part #
RK73G1JRTTD6193C
JLCPCB Part #
C5851311
Description
-55℃~+155℃ 100mW 619kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS