RN732ATTD4870A05
MFR.Part #
RN732ATTD4870A05
JLCPCB Part #
C4260484
Description
-55℃~+155℃ 100mW 487Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS