RK73G1JRTTD6043F
MFR.Part #
RK73G1JRTTD6043F
JLCPCB Part #
C5873988
Description
-55℃~+155℃ 100mW 604kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS