SG73P1ETTP6203F
MFR.Part #
SG73P1ETTP6203F
JLCPCB Part #
C4161762
Description
-55℃~+155℃ 125mW 620kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS