RN73H2ETTD1640F50
MFR.Part #
RN73H2ETTD1640F50
JLCPCB Part #
C4301481
Description
-55℃~+155℃ 164Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS