RK73G1JRTTD5362F
MFR.Part #
RK73G1JRTTD5362F
JLCPCB Part #
C7283919
Description
-55℃~+155℃ 100mW 53.6kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS