RK73H1ETTP8452F
MFR.Part #
RK73H1ETTP8452F
JLCPCB Part #
C4114738
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 84.5kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS