RK73G1JRTTD4753F
MFR.Part #
RK73G1JRTTD4753F
JLCPCB Part #
C6647703
Description
-55℃~+155℃ 100mW 475kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS