RN73H2BTTD3200B25
MFR.Part #
RN73H2BTTD3200B25
JLCPCB Part #
C4201106
Description
-55℃~+155℃ 250mW 320Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS