RN73R2ETTD2672C50
MFR.Part #
RN73R2ETTD2672C50
JLCPCB Part #
C2608180
Description
-55℃~+155℃ 250mW 26.7kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS