RK73G1JRTTD4701F
MFR.Part #
RK73G1JRTTD4701F
JLCPCB Part #
C5873946
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.7kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS