RK73G1JRTTD1500C
MFR.Part #
RK73G1JRTTD1500C
JLCPCB Part #
C7283767
Description
-55℃~+155℃ 100mW 150Ω Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS