RN73R1JTTD19R3B25
MFR.Part #
RN73R1JTTD19R3B25
JLCPCB Part #
C2507489
Description
-55℃~+155℃ 100mW 19.3Ω 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS