SG73S2BRTTD1180F
MFR.Part #
SG73S2BRTTD1180F
JLCPCB Part #
C5895094
Description
-55℃~+155℃ 118Ω 333mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS