RK73G1JRTTD1430D
MFR.Part #
RK73G1JRTTD1430D
JLCPCB Part #
C6270303
Description
-55℃~+155℃ 100mW 143Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS