ERA-3AED2050V
MFR.Part #
ERA-3AED2050V
JLCPCB Part #
C20014381
Description
-55℃~+155℃ 100mW 205Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS