RK73G1JRTTD1211D
MFR.Part #
RK73G1JRTTD1211D
JLCPCB Part #
C6648360
Description
-55℃~+155℃ 1.21kΩ 100mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS