RK73G1JRTTD1332C
MFR.Part #
RK73G1JRTTD1332C
JLCPCB Part #
C7049904
Description
-55℃~+155℃ 100mW 13.3kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS