SFR03EZPJ204
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
SFR03EZPJ204
JLCPCB Part #
C6294726
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 200kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS