SG73G1JTTD1872C
MFR.Part #
SG73G1JTTD1872C
JLCPCB Part #
C7076604
Description
-55℃~+155℃ 18.7kΩ 333mW Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS