RK73G1HTTC7503D
MFR.Part #
RK73G1HTTC7503D
JLCPCB Part #
C4160688
Description
-55℃~+155℃ 50mW 750kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS