RN732ATTD8062A05
MFR.Part #
RN732ATTD8062A05
JLCPCB Part #
C3941051
Description
-55℃~+155℃ 100mW 80.6kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS