RK73G1HTTC7500F
MFR.Part #
RK73G1HTTC7500F
JLCPCB Part #
C4238717
Description
-55℃~+155℃ 50mW 750Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS