RN731JTTD1720D100
MFR.Part #
RN731JTTD1720D100
JLCPCB Part #
C4011756
Description
-55℃~+155℃ 172Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS