RK73B2BTTD122G
MFR.Part #
RK73B2BTTD122G
JLCPCB Part #
C6388026
Description
-55℃~+155℃ 1.2kΩ 200V 250mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS