HV73V1JTTD7873F
MFR.Part #
HV73V1JTTD7873F
JLCPCB Part #
C4052715
Description
-55℃~+155℃ 100mW 787kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS