SG73P2BRTTD1782F
MFR.Part #
SG73P2BRTTD1782F
JLCPCB Part #
C6482163
Description
-55℃~+155℃ 17.8kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS