RK73G1HTTC5603D
MFR.Part #
RK73G1HTTC5603D
JLCPCB Part #
C2582760
Description
-55℃~+155℃ 50mW 560kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS