RK73G1HTTC5601D
MFR.Part #
RK73G1HTTC5601D
JLCPCB Part #
C2582913
Description
-55℃~+155℃ 5.6kΩ 50mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS