RK73G1HTTC5600D
MFR.Part #
RK73G1HTTC5600D
JLCPCB Part #
C2582805
Description
-55℃~+155℃ 50mW 560Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS