RK73G1HTTC4701F
MFR.Part #
RK73G1HTTC4701F
JLCPCB Part #
C2582539
Description
-55℃~+155℃ 4.7kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS