RN732BTTD1761C50
MFR.Part #
RN732BTTD1761C50
JLCPCB Part #
C4166021
Description
-55℃~+155℃ 1.76kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS